www.snautser.ee www.snautser.ee
Snautserid sõnas

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

EMV IPO

Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Koolitused, eksamid, võistlused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
triz

PostitusPostitatud: Teis Juul 28, 2009 10:23 am    Teema: EMV IPO Vasta viitega

Tiina ja Maximus osalesid Eesti Meistrivõistlustel IPO-s!!! Very Happy

Leidsin Koertekojas hulgaliselt pilte, kus ka kenasti Tiina Maximusega sooritusi tegemas.... kuid äkki Tiina kirjutaks ise....
http://picasaweb.google.com/helvester2009/EestiIPOMV2009#

Igatahes tublid! Cool
Jääkski see nii, et meistrikatel ikka vähemalt üks suursnautser osaleks!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kadri

PostitusPostitatud: Reede Juul 31, 2009 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Väga tublid, jõudu ja jaksu edasi pürgimiseks Wink Very Happy

Saatuslikuks sai lahti laskmine kaitse osa pikamaa rünnakul, aga seda viga annab parandada Wink
metsakutsu

PostitusPostitatud: Teis Aug 04, 2009 11:36 am    Teema: Vasta viitega

Kuna olin ise kohal, siis räägiks võistlusest täpsemalt.

Jälg.
Jäljega oli seekord nii, et hommikul põllu äärde jõudes vaatasid osalejad, et ohoooo, see on küll hea põld, aga... tuli välja, et põllu servast ei ole võimalik põllu raskust/kergust hinnata, sest 10 osalejast said jäljetulemuse 5. Maximuse jäljega jäin ise väga rahule, kuigi ta otsustas peale viimase eseme nuusutamist, et seda ma seekord ei näita (mis tähendab automaatselt -6punkti), ülejäänud jäljepunktid kaotasime nurkade veidi ebakindlas töös, samas sirgete ajamist hindas kohtunik võrratutega. Meeldiv üllatus oli see, et saime päeva teise jäljetulemuse.
Kuulekus.
Siinkohal on meil probleem kõrvalkõnni meeleoluga ja kõige raskem on see, et trennides see ei väljendu ning kuidas sa siis viga parandad. Õnneks olen sattunud heade treenerite käe alla (Mari ja Urve), kes annavad meile lootust ka paremaks kõrvalkõnni meeleoluks. Siinkohal pean ära mainima, et peale kõrvalkäigu olid teised elemendid suhteliselt head. Ise nuriseksin veel 2kg hantli toomise üle, see tundub Maximusele ületamatu raskusena, aga õigustuseks ütleksin seda, et saime 2 kg hantlit harjutada enne seda võistlust vaid mõned loetud korrad. Samas pean Maximust tubliks koeraks, et ta nn. kohusetundest selle mulle ikka kätte tõi. Saime 72 punkti.
Kaitse.
Kaitsest nii palju, et kogu soorituse tegi Maximus suhteliselt tublit tööd. Pikamaa rünnakul lendas Tõnu varrukasse sellise laksuga kinni, et vaatasin ise ka väga imestunult. Samas see laksuga kinni lendamine sai ka saatuslikuks, sest Maximus sai haiget, niuksatas ning see mõjus koerale nii, et ta ei suutnud enam selge peaga sooritust edasi teha ning minu käsu peale enam lahti ei lasknud. Selle soorituse eest saime kriipsu.

Kokkuvõtteks.
Ise läksin sellele võistlusele võistluskogemust saama ning olen kokkuvõttes rahul. Veendusin veelkord, et võistlemises peab olema ikka väga tugeva närviga ning koerad oskavad üllatada. Omalt poolt lisan veel, et olenemata närvipingest meeldib mulle see spordiala väga ning megalahe tunne on niimoodi publiku ees oma sõbraga koos sooritust teha.
Jätkame oma teed.
Tiina ja Maximus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Koolitused, eksamid, võistlused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes