www.snautser.ee www.snautser.ee
Snautserid sõnas

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Puudel.

Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Minu koera juhtumised
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ursular

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2010 4:54 pm    Teema: Puudel. Vasta viitega

Meie peres on kaks koera,üks krants(kes näeb välja nagu tööliini sakslane st. musta kasukaga ja heledad käpad) ja suur¹nautser(must,2 kuud tagasi ilusasti pügatud).
Paar korda nädalas käime koos suuremal jalutuskäigul - ikka mitu head kilomeetrit.
Sai siis jälle ringile mindud ja juba suund kodu poole võetud,koduni muidugi veel paar kilomeetrit minna.
Tavaliselt keegi meiega juttu ajama sellel ringil ei tule, sest samm on kiire ja suund ühene.
Täna aga sõidab meie seljatagant siis üks mees rattaga ligi ja küsib: "Palju selline puudel maksab kah ?"
Küsisin siis vastu,et mis puudel - selle peale näidati peaga suur¹nautseri suunas ja küsiti uuesti puudli hinda.
No meie riisikas leidis vist kaa, et ta pole mingi puudel ja hakkas peale pikka urinat lõpuks haukuma.Seetõttu vist rattur sõitis edasi.
Ülejäänud teel koju sai ikka muiata küll,et siis üks tõsine puudel mul kodu ust valvamas Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Minu koera juhtumised Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes