www.snautser.ee www.snautser.ee
Snautserid sõnas

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Eesti meistrivõistlused kuulekuskoolituses 2007

Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Koolitused, eksamid, võistlused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
metsakutsu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 14, 2007 8:49 am    Teema: Eesti meistrivõistlused kuulekuskoolituses 2007 Vasta viitega

Tahaksin soovida PALJU ÕNNE Five Fate Lord Of The Rings“ile ja Ljubov Smirnovale tubli saavutuse eest. Kena 6.-7. koht 13 võistleja seas. Kusjuures AINUKE suur¹nautser dobermannide ja saksa lambakoerte hulgas. Very Happy Silm puhkas, kui teie tööd vaatasin. Olete vahvad ja julged! Braavo!
Väga tublid! Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
triz

PostitusPostitatud: Nelj Juun 14, 2007 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Tubli Ljuba! Tubli Lorka!
Ja tulemus - 120,5 punkti KK-3-s - väääga hea!! Smile

Huvitaks ka Ljuba kommentaarid, et kuidas ise rahule jäid!?
Jaksu teile jätkata!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lord

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2007 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Gav-gav uuesti
09.juunil toimusid Eesti Meistlivõitslused Kuulekuskoolituses. Tõesti oli väga kena ja vahva võistlus. Mina olen oma tulemusega rahul. Tegin ainult ühe suure vea, mille eest sain mitterahuldava hinne – ei tahtnud olla rahulikult pikali, kui oli vajalik sooritada lamamist häiritud olukorras – oli igav ilma Ljuba“ta üksindana olla. Ülejäänud pallid kaotasin mitte eriti oluliste veade eest : puutusin natuke tõkkebarjääri – ei ole minu süü, et ta on nii kõrge või mina olen hästi toidetud ja minu tagumik on raske, natuke närisin aporti ja pole minu süü, et ta ei taha hammaste vahel hästi püsima… Üldiselt arvan et 6-7 kohta jagamine sakslastega ei ole paha tulemus.
Dobermannide kolmikvõit – on vaieldamatult teenitud võit ja pälvib au. Võib-olla on see selle tõu eripära – kuid tõesti nad töötavad hästi ja ilusti ning kuulekuses on nendega tõepoolest raske võidelda.
Aga kui vaadata Eesti Kennelliidu poolt nn Koera Spordi Ülikooli ( võrdne nn Näituskoera Ülikooli“ga ) eelmise aasta pingeread, siis on pilt teine:
Bakalaurusekraadi omandavad ( 1 ala - kuulekuskoolitus) suhteliselt paljud tõud – kokku 7 või 8.
Magistrikraadi (põllujälg: 2 ala - kuulekus +põllutöö) – omandavad ainult kolm tõugu.
Doktorikraadi ( IPO: 3 ala - kuulekus +põllutöö+kaitsetöö) – pingereas ainult sakslased ja dobermanid. Järeldusi võite ise teha ( www.zone.ee/ekl-kkk/2006parimad.pdf )

PS. Laupäeval toimus Tallinnas selle aasta esimene põllujäljevõitslus – osalesin ka ja sooritasin tagasihoidlikult ( 73+75) pallidega esmakordselt PJK kolmanda astme katse. Ljuba poolt antud ülesanne oli proovida saavutada kolmandas astmes tulemust, sest septembris toimuvatel Eesti Meistrivõistlustel Põllujäljeskatses lubatakse osaleda ainult kolmandat astmet omavatel koertel - aga osaleda tahaks. Nüüd on septembrini piisavalt aega ilmunud vigade kõrvaldamiseks ja tehniliste külgede parandamiseks. (Muidu oli platsil 5 sakslast ja mina ning eile IPO-s osalesid 6 sakslast ja 1 doberman).
Gav-gav-gav (lugupidamisega ja kõigile edu ja jaksu soovides) Lorka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pammyx

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2007 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vau Lorka!
Tubli! Nii tubli ikka annab olla-Loodame et Ljuba sulle ikka 1 vorstikese ikka andis!(noh et tagumik veel raskemaks ei läheks).
Tasapisi trügid sinna esikolmikusse ja näitad mis tõsise tõuga tegu on! Ex! Lubad? Meie hoiame aga pöidlaid ja käppasi sulle!

Pammyx & Pesakond
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Koolitused, eksamid, võistlused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes