www.snautser.ee www.snautser.ee
Snautserid sõnas

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Otsime peikat

Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    www.snautser.ee -> Millerlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Juun 25, 2007 10:45 am    Teema: Otsime peikat Vasta viitega

Pontus kirjutas:

Tsiteerin::
Tervist,

Et sedapuhku tegemist üpris tavapärase tutvumiskuulutusega.
Nimelt otsib üks preili (piparsool, keskmine snautser) head isa oma järglastele. Hea tähendab seda, et peaks olema vähemalt hea süda...

Pisut peni-preilist:
Mul pabereid ei ole ja näitustel ei käi, kombekas väga ei ole, aga see-eest olen tõeliselt temperamente, uudishimulik, ilmekas ja lõbus ja (vajadusel!) õppimisvõimeline, nagu ühele snautserile kohane. Lisaks on tegemist endise varjupaiga preiliga, seega võib täheldada teatavaid tänavaplika tundemärke – noh, et saan kõigega ise hakkama – teen uksed ise lingist lahti, kui vaja...kui olen üksi toas ja keeks on laual, siis olen pärast kah üksi toas, aga keeksi laual enam ei ole...kui närimiskont on ripakil ja kilepakendis, siis mis ripakil, see ära... jne...Ja ehk olen pisut närviline ja kohati kartlik, aga üldiselt olen ma leplik ja julge. Ja väliselt olen ma snautser vägagi...ja iseloomult kah!
Oma praeguste elukaaslaste juures olen elanud (peale varjupaigast laekumist) alates 2006. aasta novembrist.

Miks (mina, kui perenaine) kutsikaid tahaks?:
Aga selle pärast, et minu isiklike vanemate hea snautser-kaaslane on lahkumas peale ilusat ja pikka elu, aga tuba on hirmus tühjaks jäämas, seega - nüüd lihtsalt ongi vaja. Perekoerteks.

Ja siis ma uuringi, et kas leidub mõni hea südamega isane mittel-shnautser, potentsiaalne tulevane isa siis, kes oleks nõus sellise paberiteta Tuhkatriinuga kenasid kutsikaid saama?
Eeldatavasti saavad päris mitmed inimesed ja nende olevad ja tulevased sõbrad sellest olulisemalt õnnelikumaks.

Kui leidub selliseid isaseid kaaslasi ja nende vastutulelikke omanikke, siis palun sellest endale lahkesti teada anda e-maili aadressi XXX kaudu.

Heade sõprade nimel,
Kadri

Lili kirjutas:
Palun adminnil tõsta see kuulutus millerduse alla - sellest saavad kõik lugema juhtuvad huvilised teha omad järeldused

Pontus kirjutas:
Armas Lili,
Kas võiksite palun mulle selgitada, miks te nii õelaid kommentaare olete minu postituse kohta teinud ja mida ma täpsemalt valesti tegin?

Või kas igasugune selliste kutsikate, kellel pole paberied, saamine on kuritegu või et kas üldiselt arvataksegi, et ilma paberita lemmikut armatatakse vähem? Minul on nii paberitega kui ka paberiteta lemmik olnud ja mina ei oska enda hoidmisel küll mingit vahet teha...

...lihtsalt on mul väga kurb, et ma tõepoolest ei kirjutanud seda kirja mitte mingite kurjade, vaid täiesti siiraste kavatsustega ja seda enam on selline reaktsioon minu jaoks ootamatu...
...aga võin-olla ma siis lihtsalt ei tea asju nii täpselt ja seega oleksin tänulik, kui keegi mulle neid selgitaks?

Viimati muutis seda admin (Esm Juun 25, 2007 2:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pammyx

PostitusPostitatud: Esm Juun 25, 2007 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Asi lihtne ja loogiline:Klubi ei propageeri mitte paberiteta kutsikate saamist SEST:
1.ei tea mis on võimalikud haigused mis edasi päranduvad SH ka silmahaigused.Silmauuringut selleks tehaksegi,et snautseritel on oht erinevatele haigusetele mis päranduvad geneetiliselt edasi ja nende lõppstaadium on pime koer.
2.Iseloom-näitustel osalemine annab pildi ja ettekujutuse ka koera välimusest, närvikavast ja iseloomust,ühiskonnale sobilikust jne
Sina kirjutad"Ja ehk olen pisut närviline ja kohati kartlik".
Kartlik ja närviline = agresiivne koer.
See näitab ,et koeral on tõsiseid probleeme.Iseloom kandub samuti kutsikatele edasi...Mitte küll 1 ühele aga kandub.

1 kutsika pesakonnast võtad omale aga teised????Oled kindel ,et leiad neile sellised kodud kus probleemkoertega hakkama saadakse?
Koeral ei sünni ju 1-te kutsikat.....
Äkki ikkagi mõelda ja võtta omale kutsikas tervetelt vanematelt ja hea psühhikaga....

Kõigil emastel koertel ei pea kutsikaid olema.

©nautserite populatsioon Eestis on väga nigel ja palju on juba praegu ebakindlaid koeri.....
Tõugu armastades ei tohiks toota selliseid juurde"me lihtsalt tahame".

Nii natuke neid põhjuseid tuli-kindlasti jäi mul kiirelt midagi toonitamata-aga see pole vast nii tähtis.Tähtis oleks aru saada mida ja milleks midagi tehakse.Koerakutsikas on ju ka elusolend.
admin
Site Admin

PostitusPostitatud: Esm Juun 25, 2007 1:59 pm    Teema: KOSJAKUULUTUSED Vasta viitega

KOSJAKUULUTUSED ei kuulu Šnautserite foorumi rubriikidesse!

ülalolev kuulutus jääb kui hoiatav näide
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    www.snautser.ee -> Millerlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes