www.snautser.ee www.snautser.ee
Snautserid sõnas

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kristin

Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Saame tuttavaks
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kristin

PostitusPostitatud: Teis Aug 15, 2006 10:52 am    Teema: Kristin Vasta viitega

Tere! Smile

Hästi tore, et ¹nautseritele on nüüd kah oma foorum, eelmine oli selline algeline natuke. Smile
Kõigepealt siis minust ka. Ma elan Tartus, olen 14 aastane. Meeldib sportida ja tegeleda loomadega. Smile Varem on mul olnud üsna palju loomi: 2 koera (krantsid), 2 kilpkonna, merisiga. Esimene koer sai ka kutsikad. Smile Praegu on kodus üks küülik ja liivahiir.
Kodus mul praegu veel kahjuks ¹nautserit ei ole, kuid me arvatavasti võtame endale järgmise aasta suvel/kevadel kääbus¹nautseri. Very Happy Tegelikult mu vanemad alguses ei lubanud üldse koera võtta, sest et me elame korteris ja nende arvates on see looma piinamine. Kuid siis ma rääkisin neile, et kui koer saab piisavalt väljas liikuda ja joosta, siis võib koera ka korteris pidada. Siis ma hakkasin otsima infot erinevate tõugude kohta, hästi palju sain abi "Eesti Koerte Atlasest". Alguses meeldis mulle Norwichi terjer, kuid kuna neid on Eestis nii vähe ja nad on üsna kallid ka, siis teda ei saanud me võtta. Ühel päeval ma aga vaatasin kääbus¹nautseri pilte, nad olid nii lahedad oma vuntsidega. Very Happy Ma hakkasin neist lugema ja sain aru, et see ongi õige tõug meie jaoks, kuna õel on ka allergia (mitte tugev) loomakarvade (praegu veel ei tea, kas kõigi) vastu ja kääbik on karmikarvaline, siis ei tekita tema karvad allergiat. Nii et ma loodan olla ka varsti kääbikuomanik. Smile
diisel

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Tere Smile
Hoiame pöialt, et järgmisel aastal üks tore kääbik sinu juures hea kodu leiaks.
Abi ja õu saad alati siit küsida.
Kui võimalik tule meie ¹nautsereid vaatame 20.augusti erinäitusele Tallinna Kalevi Keskstaadionile. Algusega kell 10:00 - kui ringi tulevad kääbikud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kristin

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei saa sinna näitusele arvatavasti tulla, kuna vanemad on tööl mõlemad. Kuid käisin sellel aastal vaatamas ¹nautserite erinäitust ja Balti Võitjat. Seal oli küll väga tore. Smile
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Saame tuttavaks Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes