www.snautser.ee www.snautser.ee
Snautserid sõnas

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Agility mitteametlikke tulemusi

Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Koolitused, eksamid, võistlused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nass

PostitusPostitatud: Laup Nov 28, 2009 3:15 pm    Teema: Agility mitteametlikke tulemusi Vasta viitega

Nonii, nüüd on asi selge - Eesti populaarseimad agility-koerad on ¹nautserid!
Tänasel TAKO mitteametlikul võistlusel osales 3 habemikku ja kõik seisid ka esikolmikus.
A0 maxi - Astrid ja Sofi - II koht
A1 maxi Anne ja Bruno - II koht
A1 maxi Ragne ja Heidy - III koht
Ja kahtlemata on kõik kolm oma erinevate stiilidega (olgu see siis "no olgu, eks ma lähen siis" või "huvitav, mis sealpool on" või "kiiresti-kiiresti kõigest üle, vahepeal vaatan, mida inimene teeb") kõige lõbusamad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sofi

PostitusPostitatud: Püh Nov 29, 2009 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Sofi esindas koeri, "no olgu, ma lähen siis "Laughing ja ausalt öeldes tuli see 2. koht mulle suure ¹okina Surprised . Tore, et Teil Heidyga hästi läks ja õnne teistelegi!
metsakutsu

PostitusPostitatud: Püh Nov 29, 2009 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Õnne tublidele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sofi

PostitusPostitatud: Laup Veeb 06, 2010 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

Täna sai Sofi enda osavust AG mitteametlikul jälle proovile panna. Koer ise nautis, oli enda kohta päris kiire, kuid... Rajal oli väga palju hüppeid(peale hüpete olid ainult poom, A ja 1 tunnel), kõrgusega 50cm. Sofi turi on aga 48 cm ja väga raske oli hüpata kuute tõket järjest. Tänu sellele jäime seekord kuuendaks - kümnest(esimesel rajal 10 kp, teisel ajaveaga 11kp). Rahul olen ikka, sest Sofi oli tubli ja tragi ning maxi klassis siiski kasvult kõige pisem osavõtja Smile .
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    www.snautser.ee -> Koolitused, eksamid, võistlused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes